Certifikát POHODA aneb Proč se nechat certifikovat

Mezi klíčové výhody projektu POHODOVÁ škola patří realizace odborných testů a udílení certifikací studentům a pedagogům, kteří projeví zájem o doložení svých praktických dovedností při práci v účetním systému POHODA, a to formou hodnověrného osvědčení přímo od výrobce programu.

Účetní program POHODA využívají ke své práci a podnikání desítky tisíc malých, středních i velkých podnikatelských subjektů a řada příspěvkových a neziskových organizací. Díky svému přívětivému uživatelskému prostředí a snadnému ovládání se stal vzorovým příkladem pro vývoj i jiných ekonomických a účetních programů.

Certifikací, která dokladuje kvalitu práce v účetním systému POHODA, si studenti zvýší své šance při hledání zaměstnání. Na poli absolventů (uchazečů o zaměstnání) budou konkurenceschopnější. Ihned po ukončení studia mohou buď pro svého zaměstnavatele, nebo ve svém vlastním podnikání kvalitně a bezchybně zpracovávat účetnictví. Fází prvotního, obvykle zdlouhavého zaškolování, které se většina absolventů nevyhne, už prošli během svého studia.

POHODOVÁ škola tak zprostředkuje svým studentům mnohem vyšší úroveň praktických dovedností v nejrozšířenějším účetním programu, které by postupně získávali až v průběhu jejich profesních začátků.

Můžete si prohlédnout seznam úspěšných absolventů certifikačních testů, kteří se stali držiteli certifikátu POHODA.

úvod