Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Kontakty


Garantem projektu POHODOVÁ škola je Ing. Tomáš Rain (e-mail: rain@stormware.cz, tel.: 224 941 057.

Bližší informace nejen o projektu POHODOVÁ škola a certifikačních zkouškách, ale i o programu POHODA a jeho bezplatné školní verzi POHODA EDU vám rádi poskytneme na jednotlivých pobočkách společnosti STORMWARE:

Jihlava (centrála)
Za Prachárnou 4962/45
tel.: 567 112 612
e-mail: info@stormware.cz

Praha (pobočka)
U Družstva Práce 94
tel.: 224 941 057
e-mail: praha@stormware.cz

Brno (pobočka)
Vinařská 1a
tel.: 541 242 048
e-mail: brno@stormware.cz

Ostrava (pobočka)
Železárenská 4
tel.: 596 619 939
e-mail: ostrava@stormware.cz

Hradec Králové (pobočka)
Hradební 853/12
tel.: 495 585 015
e-mail: hradec@stormware.cz

Plzeň (pobočka)
náměstí Míru 2363/10
tel.: 371 650 333
e-mail: plzen@stormware.cz

Olomouc (konzultační kancelář)
Šlechtitelů 21
tel.: 588 003 300
e-mail: olomouc@stormware.cz

www.stormware.cz

e-mail: certifikat@stormware.cz


Hotline

Školy zapojené do projektu POHODOVÁ škola mohou využívat zákaznickou podporu poskytovanou na telefonním čísle 567 117 711. Po dovolání na toto číslo budete vyzváni k zadání ID zákazníka. Jde o kód školy, který byl vaší škole přidělen při podpisu smlouvy.


úvod